Dlaczego osoby z grupą krwi zero są wyjątkowe – Wszystko się zgadza.

Grupa krwi 0 to pierwotna grupa krwi naszych przodków, będących bardziej sprytnymi i agresywnymi drapieżnikami.

Ludzie z tą grupą odgrywają dla społeczeństwa ważną rolę w dzisiejszych czasach. Przywództwo, aktywność, energia i umiejętność koncentracji to najważniejsze cechy ludzi z opisywaną grupą krwi.

Ta grupa krwi powoduje, że osoby mogą pracować wydajnie i produktywnie, ale stres wywołuje w nich nadpobudliwość i impulsywność. Siedzący tryb życia, nieodpowiednia dieta, szkodliwe przyzwyczajenia i stres mogą wywoływać u nich niesprzyjające efekty metaboliczne, przykładowo insulinooporność, niską aktywność tarczycy i otyłość.

Ludzie z grupą 0 posiadają predyspozycje do pewnych chorób, między innymi wrzodów i zaburzeń tarczycy.

Często posiadają niski poziom hormonu tarczycy i obniżony poziom jodu, mającego za zadanie regulację hormonu tarczycy. Może to powodować efekty uboczne, między innymi otyłość, zatrzymanie płynów i zmęczenie.

Osoby takie mają również w porównaniu z innymi grupami krwi większą zawartość kwasu w żołądku, co prowadzi często do podrażnień żołądka i wrzodów.

Japończycy typ krwi od dawna łączą z typem osobowości. Co ciekawe w Kraju Kwitnącej Wiśni podczas rozmowy o pracy można otrzymać pytanie o grupę krwi. Osoby z 0 grupą są opisywane jako ludzie odpowiedzialni, skupieni, sumienni oraz zaangażowani. Uważa się ich za lepiej zorganizowanych i mających zdolność logicznego myślenia.

Takie osoby powinny unikać alkoholu i kofeiny. Kofeina może szczególnie im szkodzić z uwagi na podniesienie poziomu adrenaliny i noradrenaliny. Poziomy wymienionych związków i tak są u nich dość wysokie.

Aktywność fizyczna jest bardzo wskazana dla osób z grupą 0, gdyż pomaga im utrzymać dobry stan zdrowia i równowagę emocjonalną. Aby rezultaty były jak największe, zaleca się regularną aktywność, czyli 3-4 razy w tygodniu.

Wskazane jest również powolne spożywanie posiłków i dbałość o relaks. Bardzo ważne jest także unikanie podejmowania ważnych decyzji i wydawania pieniędzy pod wpływem emocji.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!